جایگاه مهندسی

جایگاه مهندسی

 

کاهش هزینه، جایگاه مهندسی

 شاید یکی ازاساسی ترین مواردی که هر صنعتگر با آن مواجه است اطمینان از عملکرد درست یک تجهیز در عین اقتصادی ترین سرمایه گذاری انجام شده باشد.
 متاسفانه به دلیل عدم داشتن دانش تکمیل یافته مهندسی در صنعت کشور و فقر دانش بارها پشیمانی از خرابی ها، خسارات و هدررفت زمان در پروژه های اجرایی صنعتی را از سمت کارفرمایان، سرمایه گذاران و صنعت گران کشور شنیده ایم
 

آن چه که از این موارد جلوگیری می کند فاز طراحی و محاسبات مهندسی اولیه پیش از شروع هر فرایند خرید و یا ساخت می باشد.

این که فلسفه حاکم بر طراحی یک تجهیز چیست و روند مهندسی آن قیمت آن را تعیین می کند، این سوال برای هر خریداری پیش آمده که چطور می شود یک تجهیز با یک ابعاد و یک جنس از فروشنده شماره 1 به قیمت A تومان و از فروشنده 2 به قیمت B تومان می باشد.شاید یکی از اساسی ترین دلایل آن دفترچه محاسبات مهندسی آن می باشد که به همراه کالا تحویل خریدار می گردد.


این که فلسفه حاکم بر طراحی یک تجهیز چیست و روند مهندسی آن قیمت آن را تعیین می کند، این سوال برای هر خریداری پیش آمده که چطور می شود یک تجهیز با یک ابعاد و یک جنس از فروشنده شماره 1 به قیمت A تومان و از فروشنده 2 به قیمت B تومان می باشد.شاید یکی از اساسی ترین دلایل آن دفترچه محاسبات مهندسی آن می باشد که باید به همراه کالا تحویل خریدار گردد.

 

مسلما در عصر کنونی طی کردن فرایند طراحی و محاسبات برای یک صنعتگر از اوجب واجبات است و این شرکت تمامی تجهیزات قبل از ساخت را از این مسیر می گذراند و دفترچه های محاسبات و نقشه های 3d ارائه می نماید.

درصورت تمایل برای داشتن این نوع از خدمات می توانید با کارشنناسان شرکت در ارتباط باشید  و از مشاوره های یک تیم متخصص بهره بگیرید.

 

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید

09129585172

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.