راهنمای خرید

با سلام و احترام

 

قبل از هر چیز حضور شما در این صفحه باعث مباهات است ،‌قبل از هر چیز هدیه خود را دریافت نمائید.

 

از اینکه سپنتارا برای خرید انتخاب کرده اید، متشکریم. در این راستا سپنتا متعهد می شود بهترین و معتبرترین ضمانت ها را به شما خریداران عزیز اعطا نماید.

لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سپنتا به دقت ملاحظه فرمایید.

تعریف مشتری یا کاربر

تمامی کاربران محترمی که برای اولین بار قصد خرید از سپنتارا دارند، در مرحله ی اول باید در سایت ثبت نام کرده، مشخصات فردی یا شرکت خود را وارد نموده و پس از تایید لینک، که از طرف سایت سپنتادر ایمیل آن ها برایشان ارسال خواهد شد، می توانند با وارد کردن شناسه کاربری و گذرواژه خود، در قسمت مراحل ثبت سفارش اقدام به خرید نمایند.

راهنمای خرید از سپنتا

۱-   استفاده از نوار جستجو در سپنتا

در بالای صفحه ی سایت، نوار ابزار جستجو در سپنتاوجود دارد که کاربران محترم می توانند با تایپ کردن نام محصول به صورت مستقیم و در کمترین زمان، صفحه محصول مورد نظر خود را مشاهده کنند.

۲-   استفاده از دسته بندی گروه های محصولات

در فهرست بالای سایت، گروه بندی محصولات قرار دارد که تمامی محصولات قابل عرضه توسط سپنتادر آن دسته بندی شده و کاربران محترم می توانند از این طریق به محصول مورد نظر دسترسی یابند.

کاربر پس از انتخاب کالای درخواستی و اضافه کردن آن به سبد خرید کالا، و کلیک بر روی گزینه پرداخت وارد صفحه منو کاربری می شود و با وارد کردن نام کاربری و پسورد وارد صفحه نهایی کردن ثبت سفارش می گردد، سپس با مشخص نمودن نحوه پرداخت و نحوه ارسال در پایین صفحه با تیک زدن روی گزینه ” شرایط و قوانین خرید را خوانده ام و قبول دارم” درخواست خود را ثبت می کند؛ پیش فاکتور مربوطه برای کاربر محترم نمایان می شود و یک نسخه از آن نیز برای ایشان ایمیل می گردد. پس از آن کاربر می تواند جهت آگاهی از دریافت کالا با واحد پشتیبانی به شماره ۰۲۱۲۶۶۵۰۲۹۱ تماس بگیرد.

توضیح اینکه پس از ثبت سفارش توسط مشتری، حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت( یک روز کاری) جهت تایید نهایی سفارش با مشتریان محترم تماس حاصل می گردد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

تمامی سفارش‌‏های ثبت شده در سایت سپنتا به وسیله ارسال کد سفارش از پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. سپنتا همواره در ارسال و تحویل تمامی سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، درصورتی­که موجودی محصولی در سپنتا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش یا استرداد وجه سفارش برای سپنتا محفوظ است یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

همچنین، تمامی پرداخت ها پس از سفارش ‌از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه می شود.

از مزیت های سپنتا تحویل محصول شما در هر نقطه از کشور می باشد.